Aktuality

Ve spolupráci s naším předním evropským výrobcem, firmou La Nordica-Extraflame se nám podařilo zaregistrovat 3 kotle na pelety do nově spuštěného programu KOTLÍKOVÉ DOTACE - NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Jedná se o modely kotlů HP 15 EVO; HP 22 EVO a HP 30 EVO. Kotle splňují ty nejpřísnější parametry a požadavky pro provoz a řadí se tak do nejvyšší 5. emisní třídy. Je to poslední etapa a možnost čerpání dotací na výměnu starého kotle. Na tyto kotle je možné čerpat z tohoto dotačního programu až 120.000,- Kč (až 80% z celkové ceny za výměnu starého neefektivního kotle).

Odkaz na registrované kotle:

https://svt.sfzp.cz/vyrobky/vyhledat?text=IT00546030248&field=2

Podívejte se na chystané novinky pro letošní rok, které si připravil náš přední evropský výrobce kamen La Nordica:

(obrázky kamen slouží jako odkaz na webové stránky jednotlivého výrobku)

                 

   

                                   

Podívejte se na chystané novinky pro letošní rok, které si připravil náš přední evropský výrobce peletových kamen Extraflame:

(obrázky kamen slouží jako odkaz na webové stránky jednotlivého výrobku)


        

          

Naše společnost se představila v reportáži pořadu České televize Polopatě na téma "Jak vybrat vhodná krbová kamna", kde jsme poukázali na důležité faktory, jak vhodně vybrat spotřebič na tuhá paliva do různých typů staveb (pasivní dům, chalupa, apod.), aby se nestávalo, že si lidé pořídí výkonem předimenzovaný, či poddimenzovaný spotřebič a nebudou spokojeni. Nebo v tom horším případě ani nebudou moct spotřebič využívat...

V reportáži jsme se zaměřili hlavně na speciální akumulační kamna Colona o výkonu 1,8 kW vhodná do pasivních a nízkoenergetických staveb, dále na konvekční kamna Scan-Line 8 o výkonu 4,5 kW vhodných do standardních staveb a na sporák Rosa XXL, který je vhodný mimo jiné do víkendových domů a chalup.

Celou reportáž si můžete prohlédnout zde.