Aktuality

Srdečně zveme všechny zájemce o krbová kamna, krby, zahradní krby a grily na mezinárodní stavební veletrh IBF 2019 konaný v termínu 27. 2. - 2. 3. 2019 na výstavišti v Brně. Na této výstavě budeme opět prezentovat sortiment od předních evropských výrobců, které v ČR distribuujeme a zastupujeme. Jedná se o značky Aduro, Heta, LaNordica - Extraflame, Leda, Wanders a také naše kamna hede české výroby. 

Naší výstavní plochu s prezentací všech značek naleznete v pavilonu P stánek s číslem 109.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu!

Naše společnost se představila v reportáži pořadu České televize Polopatě na téma "Jak vybrat vhodná krbová kamna", kde jsme poukázali na důležité faktory, jak vhodně vybrat spotřebič na tuhá paliva do různých typů staveb (pasivní dům, chalupa, apod.), aby se nestávalo, že si lidé pořídí výkonem předimenzovaný, či poddimenzovaný spotřebič a nebudou spokojeni. Nebo v tom horším případě ani nebudou moct spotřebič využívat...

V reportáži jsme se zaměřili hlavně na speciální akumulační kamna Colona o výkonu 1,8 kW vhodná do pasivních a nízkoenergetických staveb, dále na konvekční kamna Scan-Line 8 o výkonu 4,5 kW vhodných do standardních staveb a na sporák Rosa XXL, který je vhodný mimo jiné do víkendových domů a chalup.

Celou reportáž si můžete prohlédnout zde.